Atviras kodas Lietuvai

Stop the Hollyweb! No DRM in HTML5.

Istorija moko vertinti savo laisvę, nes gali ją prarasti. Neįkyrėkite su savo politika, atsako nenorintys mokytis.
Richard Stallman

Viskas apie narystę AKL'e?

Kas gali tapti AKL nariu?

Fiziniai asmenys
Visuomeninės organizacijos „Atviras kodas Lietuvai“ nariu gali tapti Lietuvos pilietis nuo 18 metų, pritariantis AKL tikslams, įsipareigojęs laikytis AKL įstatų ir pritariantis Atviro kodo judėjimo principams.

Tai yra nustatyta AKL įstatuose, o jeigu kalbant paprastai, AKL nariu gali tapti kiekvienas, norintis tapti atvirojo kodo bendruomenės nariu, prisidėti idėjomis ar veikla prie šio judėjimo ir AKL tikslų įgyvendinimo.

Juridiniai asmenys
Visuomeninės organizacijos „Atviras kodas Lietuvai“ nariu gali tapti ir įmonės bei organizacijos, pritariančios AKL tikslams, įsipareigoję laikytis AKL įstatų ir pritariančios Atviro kodo judėjimo principams.

AKL įstatuose galite išsamiau susipažinti su narių teisėmis ir įsipareigojimais.

Kaip tapti AKL nariu?

Kandidatas į AKL narius pateikia prašymą ir dviejų narių rekomendacijas. Valdyba artimiausiame posėdyje priima kandidatą į narius arba atmeta prašymą atviru balsavimu.

Prašymą dėl narystės galima pateikti elektroniniu paštu info@akl.lt arba apsilankius pas mus Vilniuje P.Vileišio g. 18, 1 korpusas (Antakalnis, UAB „Lema“ patalpose)

AKL nario anketa

Rašydamas prašymą, kiekvienas kandidatas turi užpildyti AKL nario anketą:
Fiziniams asmenims

Juridiniams asmenims
Nario anketą taip pat galima siųsti elektroniniu paštu info@akl.lt arba užpildyti mūsų būstinėje Vilniuje P.Vileišio g. 18, 1 korpusas (Antakalnis, UAB „Lema“ patalpose).

Narių rekomendacijos

Kartu su prašymu tapti nariu ir užpildyta nario anketa, kandidatas turi pateikti ir dviejų AKL narių rekomendacijas. Jeigu nežinote, kas galėtų jus rekomenduoti - prašymą ir anketą pateikite ir be rekomendacijų. Tokiu atveju tiesiog reikės susitikti ir pabendrauti :)

Nario mokestis

Nuo 2005 metų visi AKL nariai moka vienodą metinį nario mokestį 30 LT.

Kur sumokėti nario mokestį?

Nario mokestis priimamas tik per sąskaitą banke: